Activitats dirigides: consulta l'horari de totes les nostres classes!

Consulta l’horari de les activitst dirigides d’aquest curs 2018

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Cycling
07:10 - 07:55

Aquadance P.G.
07:10 - 08:00
Virtual
07:10 - 07:55

Pilates
07:10 - 08:00

Body Pump
07:10 - 08:05

Virtual
08:10 - 08:55
Cycling
07:10 - 07:55

Aquagim P.P.
07:10 - 08:00
Virtual
07:10 - 07:55

Pilates
07:10 - 08:00
Cycling
07:10 - 07:55

Aquagym P.G
07:10 - 08:00
Virtual
08:10 - 08:55
Virtual
08:10 - 08:55
Virtual
08:10 - 08:55
Virtual
08:10 - 08:55
Aquadance P.P.
09:30 - 10:20

Body Combat
09:30 - 10:25

Estiraments
09:30 - 10:25

Cycling
09:35 - 10:20

Mrm Xtreme
10:30 - 11:00

Aquagym P.G
10:30 - 11:20

Ioga
10:30 - 11:25

Zumba
10:30 - 11:25

CETcycle
10:35 - 11:20

Aquasalut
11:30 - 12:20

Body Pump
11:30 - 12:25

Virtual
12:10 - 12:55
Aquagym P.G
09:30 - 10:20

Pilates
09:30 - 10:25

Zumba
09:30 - 10:25

Cycling
09:35 - 10:20

Aquadance P.P.
10:30 - 00:00

SOULBODY
10:30 - 11:25

Educació Postural
10:30 - 11:25

Ioga Vinyasa *
10:30 - 11:25

Virtual
10:35 - 11:20

Body Combat
11:30 - 12:25

Yin Ioga
11:30 - 12:25

Virtual
12:10 - 12:55
Aquagim P.P.
09:30 - 10:20

Edat d'Or
09:30 - 10:25

Pilates
09:30 - 10:25

CETcycle
09:35 - 10:20

Kamina 30'
10:30 - 11:00

Aquadance P.G.
10:30 - 11:20

Body Pump
10:30 - 11:25

Estiraments
10:30 - 11:25

Ioga Vinyasa *
10:30 - 11:25

Virtual
10:35 - 11:20

Aquasalut
11:30 - 12:20

Virtual
12:10 - 12:55
Aquagym P.G
09:30 - 10:20

Body Combat
09:30 - 10:25

Ioga
09:30 - 10:25

Cycling
09:35 - 10:20

Aquadance P.P.
10:30 - 11:20

Ioga Vinyasa *
10:30 - 11:25

Pilates
10:30 - 11:25

Virtual
10:35 - 11:20

SOULBODY
10:35 - 11:25

Body Combat
11:30 - 12:25

Virtual
12:10 - 12:55
Aquadance P.P.
09:30 - 10:20

Body Pump
09:30 - 10:25

Estiraments
09:30 - 10:25

Virtual
09:35 - 10:20

Aquagym P.G
10:30 - 11:20

Body Balance
10:30 - 11:25

Zumba
10:30 - 11:25

Cycling
10:35 - 11:20
Body Pump
09:30 - 10:25

Virtual
09:35 - 10:20

Cycling
10:35 - 11:20
Virtual
09:35 - 10:20

Virtual
10:35 - 11:20
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
13:10 - 13:55

Zumba
13:10 - 14:05

Ioga
13:30 - 14:20

Cycling
14:10 - 14:55

TriCET10
14:10 - 15:00

Body Pump
14:10 - 15:05

Mrm Xtreme
14:15 - 14:45

Cycling
15:30 - 16:15
Cycling
13:10 - 13:55

Body Pump
13:10 - 14:05

Pilates
13:30 - 14:20

Cycling
14:10 - 14:55

Aquadance P.P.
14:10 - 15:00

Body Combat
14:10 - 15:05

Mrm Xtreme
14:15 - 14:45

Virtual
15:30 - 16:15

Body Pump
15:35 - 16:30
SOULBODY 45'
13:10 - 13:55

Virtual
13:10 - 13:55
CETcycle
13:10 - 13:55

Mrm Xtreme
13:30 - 14:00

Ioga
13:30 - 14:20

SOULBODY 45'
14:10 - 14:55

Cycling
14:10 - 14:55

Aquagim P.P.
14:10 - 15:00
Virtual
13:10 - 13:55
Virtual
13:10 - 13:55
Virtual
13:10 - 13:55
CETcycle
14:10 - 14:55

Pilates
14:10 - 15:00

TriCET10
14:10 - 15:00

Zumba
14:10 - 15:05

Cycling
15:30 - 16:15
Virtual
14:10 - 14:55

Body Pump
14:10 - 15:05

Cycling
15:30 - 16:15
Virtual
14:10 - 14:55
Virtual
15:30 - 16:15

Body Pump
15:30 - 16:25
Virtual
15:30 - 16:15
Virtual
17:00 - 17:45

Body Pump
17:00 - 17:55
Virtual
17:00 - 17:45

Grit 30 min
17:30 - 18:00
Virtual
17:00 - 17:45

Body Pump
17:00 - 17:55
Virtual
17:00 - 17:45

SOULBODY
17:00 - 17:55
Virtual
17:00 - 17:45

Body Pump
17:00 - 17:55
Virtual
17:00 - 17:45
CETcycle
18:00 - 18:45

Ioga
18:00 - 18:50

Body Combat
18:00 - 18:55
Mrm Xtreme
18:00 - 18:30

Cycling
18:00 - 18:45

Body Balance
18:00 - 18:50

SOULBODY
18:00 - 18:55
Mrm Xtreme
18:00 - 18:30

Cycling
18:00 - 18:45

Ioga
18:00 - 18:50

Body Combat
18:00 - 18:55
Cycling
18:00 - 18:45

Ioga Vinyasa *
18:00 - 18:50

Zumba
18:00 - 18:55
Cycling
18:00 - 18:45

SOULBODY
18:00 - 18:55
Cycling
19:00 - 19:45

Aquagym P.G
19:00 - 19:50

Body Balance
19:00 - 19:55

Hipopresius *
19:00 - 19:55

Zumba
19:00 - 19:55
Cycling
19:00 - 19:45

Aquadance P.P.
19:00 - 19:50

Educació Postural
19:00 - 19:50

Body Pump
19:00 - 19:55
Cycling
19:00 - 19:45

Aquagym P.G
19:00 - 19:50

Body Balance
19:00 - 19:50

SOULBODY
19:00 - 19:55

Hipopresius *
19:00 - 19:55

Zumba
19:00 - 19:55

Mrm Xtreme
19:30 - 20:00
CETcycle
19:00 - 19:45

Aquagim P.P.
19:00 - 19:50

Pilates
19:00 - 19:50

Body Pump
19:00 - 19:55

Salsa Iniciació
19:00 - 20:30

Mrm Xtreme
20:00 - 20:30

Cycling
20:00 - 20:45

Body Combat
20:00 - 20:55

Salsa Avançat
20:30 - 22:00

Virtual
21:00 - 21:45
Cycling
19:00 - 19:45

Aquadance P.P.
19:00 - 19:50
Cycling
20:00 - 20:45

Pilates
20:00 - 20:50

Body Pump
20:00 - 20:55
CETcycle
20:00 - 20:45

Cycling
20:00 - 20:45

Body Combat
20:00 - 20:55
Cycling
20:00 - 20:45

Body Pump
20:00 - 20:55
Virtual
20:00 - 20:45
SOULBODY 30'
21:00 - 21:30

Virtual
21:00 - 21:45
Grit 30 min
21:00 - 21:30

Virtual
21:00 - 21:45
Core 30'
21:00 - 21:30

Virtual
21:00 - 21:45
Virtual
21:00 - 21:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Body Combat
09:30 - 10:25
Body Combat
09:30 - 10:25
Kamina 30'
10:30 - 11:00
Body Combat
11:30 - 12:25
Body Combat
11:30 - 12:25
TriCET10
14:10 - 15:00
Body Combat
14:10 - 15:05
TriCET10
14:10 - 15:00
Body Combat
18:00 - 18:55
Body Combat
18:00 - 18:55
Body Combat
20:00 - 20:55
Body Combat
20:00 - 20:55

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Aquadance P.G.
07:10 - 08:00
Aquagim P.P.
07:10 - 08:00
Aquagym P.G
07:10 - 08:00
Aquadance P.P.
09:30 - 10:20

Aquagym P.G
10:30 - 11:20

Aquasalut
11:30 - 12:20
Aquagym P.G
09:30 - 10:20

Aquadance P.P.
10:30 - 00:00
Aquagim P.P.
09:30 - 10:20

Aquadance P.G.
10:30 - 11:20

Aquasalut
11:30 - 12:20
Aquagym P.G
09:30 - 10:20

Aquadance P.P.
10:30 - 11:20
Aquadance P.P.
09:30 - 10:20

Aquagym P.G
10:30 - 11:20
Aquadance P.P.
14:10 - 15:00
Aquagim P.P.
14:10 - 15:00
Aquagym P.G
19:00 - 19:50
Aquadance P.P.
19:00 - 19:50
Aquagym P.G
19:00 - 19:50
Aquagim P.P.
19:00 - 19:50
Aquadance P.P.
19:00 - 19:50

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Pilates
07:10 - 08:00
Pilates
07:10 - 08:00
Estiraments
09:30 - 10:25

Ioga
10:30 - 11:25
Pilates
09:30 - 10:25

Educació Postural
10:30 - 11:25

Yin Ioga
11:30 - 12:25
Pilates
09:30 - 10:25

Estiraments
10:30 - 11:25
Ioga
09:30 - 10:25

Pilates
10:30 - 11:25
Estiraments
09:30 - 10:25

Body Balance
10:30 - 11:25
Ioga
13:30 - 14:20
Pilates
13:30 - 14:20
Ioga
13:30 - 14:20
Pilates
14:10 - 15:00
Ioga
18:00 - 18:50
Body Balance
18:00 - 18:50
Ioga
18:00 - 18:50
Body Balance
19:00 - 19:55
Educació Postural
19:00 - 19:50
Body Balance
19:00 - 19:50
Pilates
19:00 - 19:50
Pilates
20:00 - 20:50

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Edat d'Or
09:30 - 10:25

CETcycle
09:35 - 10:20
CETcycle
10:35 - 11:20
SOULBODY
10:30 - 11:25
SOULBODY
10:35 - 11:25
SOULBODY 45'
13:10 - 13:55
CETcycle
13:10 - 13:55
CETcycle
14:10 - 14:55
SOULBODY 45'
14:10 - 14:55
Grit 30 min
17:30 - 18:00
SOULBODY
17:00 - 17:55
CETcycle
18:00 - 18:45
SOULBODY
18:00 - 18:55
SOULBODY
18:00 - 18:55
SOULBODY
19:00 - 19:55
CETcycle
19:00 - 19:45
CETcycle
20:00 - 20:45
SOULBODY 30'
21:00 - 21:30
Grit 30 min
21:00 - 21:30

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Ioga Vinyasa *
10:30 - 11:25
Ioga Vinyasa *
10:30 - 11:25
Ioga Vinyasa *
10:30 - 11:25
Ioga Vinyasa *
18:00 - 18:50
Hipopresius *
19:00 - 19:55
Hipopresius *
19:00 - 19:55
Salsa Iniciació
19:00 - 20:30

Salsa Avançat
20:30 - 22:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Cycling
07:10 - 07:55
Virtual
07:10 - 07:55
Cycling
07:10 - 07:55
Virtual
07:10 - 07:55
Cycling
07:10 - 07:55
Virtual
08:10 - 08:55
Virtual
08:10 - 08:55
Virtual
08:10 - 08:55
Virtual
08:10 - 08:55
Virtual
08:10 - 08:55
Cycling
09:35 - 10:20

CETcycle
10:35 - 11:20
Cycling
09:35 - 10:20

Virtual
10:35 - 11:20
CETcycle
09:35 - 10:20

Virtual
10:35 - 11:20
Cycling
09:35 - 10:20

Virtual
10:35 - 11:20
Virtual
09:35 - 10:20

Cycling
10:35 - 11:20
Virtual
09:35 - 10:20

Cycling
10:35 - 11:20
Virtual
09:35 - 10:20

Virtual
10:35 - 11:20
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
12:10 - 12:55
Virtual
13:10 - 13:55
Cycling
13:10 - 13:55
Virtual
13:10 - 13:55
CETcycle
13:10 - 13:55
Virtual
13:10 - 13:55
Virtual
13:10 - 13:55
Virtual
13:10 - 13:55
Cycling
14:10 - 14:55
Cycling
14:10 - 14:55
CETcycle
14:10 - 14:55
Cycling
14:10 - 14:55
Virtual
14:10 - 14:55
Virtual
14:10 - 14:55
Cycling
15:30 - 16:15
Virtual
15:30 - 16:15
Cycling
15:30 - 16:15
Virtual
15:30 - 16:15
Cycling
15:30 - 16:15
Virtual
15:30 - 16:15
Virtual
17:00 - 17:45
Virtual
17:00 - 17:45
Virtual
17:00 - 17:45
Virtual
17:00 - 17:45
Virtual
17:00 - 17:45
Virtual
17:00 - 17:45
CETcycle
18:00 - 18:45
Cycling
18:00 - 18:45
Cycling
18:00 - 18:45
Cycling
18:00 - 18:45
Cycling
18:00 - 18:45
Cycling
19:00 - 19:45
Cycling
19:00 - 19:45
Cycling
19:00 - 19:45
CETcycle
19:00 - 19:45
Cycling
19:00 - 19:45
Cycling
20:00 - 20:45
CETcycle
20:00 - 20:45

Cycling
20:00 - 20:45
Cycling
20:00 - 20:45
Cycling
20:00 - 20:45
Virtual
20:00 - 20:45
Virtual
21:00 - 21:45
Virtual
21:00 - 21:45
Virtual
21:00 - 21:45
Virtual
21:00 - 21:45
Virtual
21:00 - 21:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Body Pump
07:10 - 08:05
Body Pump
09:30 - 10:25
Body Pump
09:30 - 10:25
Body Pump
10:30 - 11:25
Body Pump
11:30 - 12:25
Body Pump
13:10 - 14:05
Body Pump
14:10 - 15:05
Body Pump
14:10 - 15:05
Body Pump
15:35 - 16:30
Body Pump
15:30 - 16:25
Body Pump
17:00 - 17:55
Body Pump
17:00 - 17:55
Body Pump
17:00 - 17:55
Body Pump
19:00 - 19:55
Body Pump
19:00 - 19:55
Body Pump
20:00 - 20:55
Body Pump
20:00 - 20:55
Core 30'
21:00 - 21:30

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Mrm Xtreme
10:30 - 11:00
Mrm Xtreme
13:30 - 14:00
Mrm Xtreme
14:15 - 14:45
Mrm Xtreme
14:15 - 14:45
Mrm Xtreme
18:00 - 18:30
Mrm Xtreme
18:00 - 18:30
Mrm Xtreme
19:30 - 20:00
Mrm Xtreme
20:00 - 20:30

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Zumba
09:30 - 10:25
Zumba
10:30 - 11:25
Zumba
10:30 - 11:25
Zumba
13:10 - 14:05
Zumba
14:10 - 15:05
Zumba
18:00 - 18:55
Zumba
19:00 - 19:55
Zumba
19:00 - 19:55

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

No activitats available!